Çka ka shpija - Sezoni 6 Episodi 20

#RTK #ÇkakashpijaSezoni6 #XHEKSETRA
Powered by OnAir.FM
#Follow RTK:
Facebook: smarturl.it/RTKfb
WEB: smarturl.it/RTKweb

prenesi

Ogledi
702,450

Komentarjev

 • mos qitnni mo serial sa tlirohet situat se me ju ndodh najsen.kshj qe mos qit seri ju perkrahum gjithmon.

  sihana bajramisihana bajramiPred 3 urami
 • Ju. Dua veq ma shumti gresa pallaska

  Agnesa HyseniAgnesa HyseniPred 13 urami
 • Ju lump,👍

  Agnesa HyseniAgnesa HyseniPred 13 urami
 • Shum mir rebeka dhe rebuloka shum mir keni lujt ❤❤❤😍

  Loresa AliuLoresa AliuPred 15 urami
 • 😢😢😢😢gjenet😢😢😢😢leze qenen😢😢😢😢

  Valdrin VeseliValdrin VeseliPred 22 urami
 • The love pajtes 😍😘😍😘😘😍😍😘😍😘😍😍😘😘😍😘😘

  Leonida AdemiLeonida AdemiPred dnevom
 • serjali ma imir🙏👄

  Trap MickeyTrap MickeyPred dnevom
 • Naser pash Zotin a jeni tu menu Se po bojni kon me kesh a .. a spo ju vjen Turp me dal me kso shpija palidhje. Ju sjeni ka e kuptoni fjalen humor e fjalen Qka ka shpija . Serioz sjeni tu e kshyr veten ne pasqyr Se kurr skishi vazhdu beso kshyre veten tani delni para Kamere Turp jeni

  Selmani BesiSelmani BesiPred 2 dnevi
 • Shume mire Republika dhe Rebeka qe ja shlute Hamdise♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  blend sherifiblend sherifiPred 3 dnevi
 • R.I.P LEZE QENA PUSHO E QETË NË PARAJSË

  Emine HajdariEmine HajdariPred 3 dnevi
 • Pajtes qysh e ke numrin

  Leonida AdemiLeonida AdemiPred 3 dnevi
 • 💍💍💍💍💍

  Leonida AdemiLeonida AdemiPred 3 dnevi
 • Pajtesa ma e mira💋💋💋

  Leonida AdemiLeonida AdemiPred 3 dnevi
 • 🍻🍷🍹🍶☕🍵🍼🍴🍸🍺 🍨🍧🍦🍦🍩🍰🍪🍫🍬🍭 🍮🍯🍳🍔🍟🍝🍕🍖🍗🍤 🍣🍱🍞🍜🍙🍚🍛🍲🍥🍢

  Valmir GashiValmir GashiPred 4 dnevi
 • R.I.P. LEZE QENA💔👄

  Valmir GashiValmir GashiPred 4 dnevi
 • Shumë i mirë ishte ky episot , të gjithë aktorët bravo . Suksese shumë për epizotin 21.Ju dua shumë.💋😍

  Era BahtiriEra BahtiriPred 4 dnevi
 • Më fal leze qena ti vdiqe* R.I.P

  ERZA KadriuERZA KadriuPred 4 dnevi
 • O ju kur de citin epizodin e ri

  Sinan EleziSinan EleziPred 5 dnevi
 • Messi mamit 😂messi osht king 👑

  Besart RexhepiBesart RexhepiPred 5 dnevi
 • Bjefriscwg

  Vllaznim SylmetajVllaznim SylmetajPred 5 dnevi
 • hyhyhujuyjj

  Dren SylmetajDren SylmetajPred 5 dnevi
 • hhahahhahshah

  Dren SylmetajDren SylmetajPred 5 dnevi
 • Nsa ora fillon seriali. Se per momentin edhe pse shkrun n <a href="#" class="seekto" data-time="1215">20:15</a> lujn kta politikanat ton kur t dojn....

  Visar FazliuVisar FazliuPred 5 dnevi
 • NGUSHLLIME PER AKTOREN ME TE VJETER E ME TE RENDESISHME TE KETIJ SERIALI 《LEZE SPASHI-QENA》DO NA MUNGOJ KJO AKTORE SHUM E VLEFSHME 😭😭 R.I.P.💧💧

  Kujtesa KameriKujtesa KameriPred 6 dnevi
 • Kjo Qika e re per vehtes nalt as me lue spo dinn

  Blerim SelimiBlerim SelimiPred 6 dnevi
 • Like kujt i pelqen Qka ka shpia 👏🏻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏🏻

  Itta OFFChannelItta OFFChannelPred 6 dnevi
  • Ngushellime per Leze Qena. Gjithmon ne zemrat tona.

   Itta OFFChannelItta OFFChannelPred 6 dnevi
 • Hahahahha

  Avni ZymeriAvni ZymeriPred 6 dnevi
 • Hahahahhahahahha

  Avni ZymeriAvni ZymeriPred 6 dnevi
 • Ngushllim per Leze Qena do na mungoj aktotja ma e mir😒😦😦

  Arjeta EminiArjeta EminiPred 6 dnevi
 • Xhek pash zotin kur ti lexojsh letrat lexoj me za 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Makfiret TairiMakfiret TairiPred 6 dnevi
 • Nuk. Ësht. Ma. Leze. Qena

  Afrim DurakuAfrim DurakuPred 7 dnevi
 • Kujt po i mungom lezja shum le te bej Like 😭😭😭😭😭🥺🥺🥺🥺

  Endrit gashi 361Endrit gashi 361Pred 7 dnevi
  • Endrit gashi 361 me mungon shume😭

   Itta OFFChannelItta OFFChannelPred 6 dnevi
 • R.I.P Leze Qena.Long Live Leze Qena.

  Andi games__Andi games__Pred 7 dnevi
 • Shum i mir ishte ky epizot më vie keq shum per aktoren më të njohur "Leze Qena"

  Sandra GjokajSandra GjokajPred 7 dnevi
 • I❤U

  Mentor laniMentor laniPred 7 dnevi
  • 💕💕💕💕

   Mentor laniMentor laniPred 7 dnevi
 • Femnat me Barcelonen hahahahahahahah

  Fiona KabashiFiona KabashiPred 7 dnevi
 • Ok

  Da BeastDa BeastPred 7 dnevi
 • <a href="#" class="seekto" data-time="777">12:57</a> hahahaha o nana vogel hahahha

  Dardan GashiDardan GashiPred 7 dnevi
 • Legjenda jeni na knaqet

  Gazmend MorinaGazmend MorinaPred 7 dnevi
 • Po ti naser rafuna po menon se amerika e len kosoven aq kollaj a mos harro se ne me desht qe ata me u largu ata sta kan lon kosoven sot e 1000 vjet mos harroni e ti si perkrahes i thaqit e i ises per shkak interesave tua (seriale) je ngjendje veriun me hup me fun kshtu qe kta dy dikur bonen pagat qe as ne gjermani qe jam qe 15 vite hala skam ni qe ka deputet 3000€rrog a jeni normal ju a jo albinin e kem per shqiptar e isa thaqi jan per "pazar"

  Berat GashiBerat GashiPred 7 dnevi
 • Ngushllime per aktoren Leze Qena

  Anida AmetiAnida AmetiPred 8 dnevi
 • <a href="#" class="seekto" data-time="770">12:50</a> hahahahahahhaha kukkuuu po ta mshojka hhahahhha

  serdy ximiserdy ximiPred 8 dnevi
 • Rrespekt per aktoren me te mir Leze Qena u prefte ne faqe dhe u dergoft per xhenet ❤❤❤😭😩😞😔😧😣

  It's me EronaIt's me EronaPred 8 dnevi
 • Shum t’mir jeni 🇦🇱🇽🇰

  illyrian Albanianillyrian AlbanianPred 8 dnevi
 • Ma te mirt veq vazhdoni👏

  Fjorela LazriFjorela LazriPred 8 dnevi
  • Ngushllime per Leze Qene

   serdy ximiserdy ximiPred 8 dnevi
 • Bollni ma me kto kungja bre ropt jau qifsha... boni humor t'mirë e jo kungja more pdk-ista t'mutit!

  Adi BAdi BPred 8 dnevi
 • Lezja vdic

  Shefit RexhepiShefit RexhepiPred 8 dnevi
 • Jam shikuesja me ezjarrt

  albania albaniaalbania albaniaPred 8 dnevi
 • Por been rabirn shtatzane

  albania albaniaalbania albaniaPred 8 dnevi
 • Shum Bukur e keni luajtur

  albania albaniaalbania albaniaPred 8 dnevi
 • Edhe pse nuk eshte l LEZE QENA ju vazhdoni serialin

  albania albaniaalbania albaniaPred 8 dnevi
 • Hahahhaha ma te miret jeni ju🌸

  Ideal ZhaveliIdeal ZhaveliPred 8 dnevi
 • Mu me pelqeni shume si aktor dhe gjitha serjal i kam djek edhe motra ime e imito rabin

  Elisabeta MucaElisabeta MucaPred 8 dnevi
 • 👌 Cka ka Shpija 👌 Jeni shum te mire

  Dhurata TaynaDhurata TaynaPred 8 dnevi
 • Definitivisht nuk jeni normal. Jeni ma te miret

  zuygj bnsvzuygj bnsvPred 8 dnevi
 • Ngushlline për aktorën më të mir leze qena

  Shefki OsmaniShefki OsmaniPred 8 dnevi
 • Leze Qena ka ndruar jete nese merziteni like baneni😭😭🥺😩😫😣😢😓😥😰😨R.I.P LLEGENDA KA NDRU JETE RIP RIP RIP RIP R.I.P

  King MonsterKing MonsterPred 9 dnevi
 • Ngushllime

  King MonsterKing MonsterPred 9 dnevi
  • Ishalla n xhenet lezja 😔 (Seriali I Mir pom pelqen❤️❤️)

   zuygj bnsvzuygj bnsvPred 8 dnevi
 • <a href="#" class="seekto" data-time="770">12:50</a> hahahahahahhaha kukkuuu po ta mshojka hhahahhha

  annag coclannag coclPred 9 dnevi
 • Ngushllime per Leze Qene

  Syarta KrasniqiSyarta KrasniqiPred 9 dnevi
 • Xheku darsem tu ba tash qe ka dek nana njerk 😂😂 Vetem pak hjg kurgja per srz Inshallah nxhehnet

  RafCamora FanRafCamora FanPred 9 dnevi
  • S

   Arsim BellopojaArsim BellopojaPred 7 dnevi
 • Xheku darsem tu ba tash qe ka dek nana njerk 😂😂 Vetem pak hjg kurgja per srz Inshallah nxhehnet

  RafCamora FanRafCamora FanPred 9 dnevi
  • annag cocl Patjeter qe Po

   RafCamora FanRafCamora FanPred 9 dnevi
  • R.I.P LEZE QENA💔 LEGJENDARJA E AKTRIMIT SHQIPTAR LIKE NESE DO JU MUNGOJ DHE JUVE😢

   annag coclannag coclPred 9 dnevi
 • Jo qka ka shpija po qka ka me bo ne shpi

  PROKS 7PROKS 7Pred 9 dnevi
 • Leze qena ka dek😭😭😭😭😭😭😭😢😢😭😭😢😢😭😢😢😦😭😭😢😭😦😢😭😭😦😭😭😢😭😦😭😢😦😢😭

  Razie RexhaRazie RexhaPred 9 dnevi
 • Tuana

  Nergjyl KadriuNergjyl KadriuPred 9 dnevi
 • Tuana

  Nergjyl KadriuNergjyl KadriuPred 9 dnevi
 • doktori kurr mantillin se ka perthaku qysh duhet 😂

  Suela BerishaSuela BerishaPred 9 dnevi
 • jeni seriali ma i mir

  Pro GamerPro GamerPred 9 dnevi
 • E dua shum leze qena pusho ne paqe legjend ishalla per gjenet dhe per nje aktore e cila ishte e qart dhe besnike dhe per ne fund ajo eshte nje aktore besnike dhe e mir

  oihElsa ZogajoihElsa ZogajPred 9 dnevi
 • Hey ju te gjithve a e dini se leze qena ka vdekur e cila ishte nje aktore shume e mir dhe naser rafuna e donte shume dhe naser rafuna shkruati ne fizbuk diqka per leze qena qe kishte vdekur

  oihElsa ZogajoihElsa ZogajPred 9 dnevi
  • E dua shum leze qena pusho ne paqe legjent

   oihElsa ZogajoihElsa ZogajPred 9 dnevi
 • A ka vdek lezja nana njerk

  Naser NikezicNaser NikezicPred 9 dnevi
  • Naser Nikezic po ka vdek

   Itta OFFChannelItta OFFChannelPred 6 dnevi
 • Ku a Leze Qena

  Vezana HamzajVezana HamzajPred 9 dnevi
 • Ishalla n xhenet lezja 😔 (Seriali I Mir pom pelqen❤️❤️)

  wallet yeetwallet yeetPred 9 dnevi
  • Ishlla

   Anida AmetiAnida AmetiPred 8 dnevi
 • REST IN PEACE LEZE QENA 💕💕💕❤😢

  GeurosFNGeurosFNPred 10 dnevi
 • Cfare eshte coronavirus dhe si u perhap? Si te mbrohemi ? slproject.info/it/video/vXJ60HjEfJrRc6A slproject.info/it/video/vXJ60HjEfJrRc6A slproject.info/it/video/vXJ60HjEfJrRc6A

  BiologenieBiologeniePred 10 dnevi
 • Ngu shime per Leze qenen

  gani hysenigani hyseniPred 10 dnevi
 • R.I.P LEZE QENA💔 LEGJENDARJA E AKTRIMIT SHQIPTAR LIKE NESE DO JU MUNGOJ DHE JUVE😢

  The Sniper wolfThe Sniper wolfPred 10 dnevi
  • 😭😭😭😭

   Nazlie IseniNazlie IseniPred 6 dnevi
  • Asjadj

   Benit KqikuBenit KqikuPred 6 dnevi
  • Un kom kajt per to

   Sami LumaSami LumaPred 8 dnevi
  • Po mirë e ke 😭😭

   Alba MustafaAlba MustafaPred 10 dnevi
  • Po mirë e ke😭😭

   Alba MustafaAlba MustafaPred 10 dnevi
 • Ngushllime per Leze Qena

  ERBORA KRASNIQIERBORA KRASNIQIPred 10 dnevi
 • Greetings from LIVE ZONE

  Live ZoneLive ZonePred 10 dnevi
 • Ka ngerruarr jetë LEZE QENA 😭

  Reis JusufiReis JusufiPred 10 dnevi